Звоните с 9:00 до 19:00 с ПН по СБ.
Пишите в Viber, Telegram, WhatsApp
Заказы отправляем Новой Почтой
Заказать обратный звонок

Отзывы

«Продукция так себе,несказала бы что лечит полностью но лечит рекомендую.»
Лера Вачмеминко,
Львов
«Два года я и моя семья принимаем продукцию. Результаты по лечению суставов, нормализации давления, сахара в крови и т.д. просто сногсшибательные. Чай и хитозан помог сбосить лишний вес. Гигиенические ... [читать далее]прокдадки вообще сказка. К врачам не хожу уже вообще. Спасибо менеджеру. Заказ приходит вовремя и по назначению. Рекомендую всем лечиться нетрадиционной медициной. Это дешевле, быстрее и эффективнее.»
Нина,
Николаев
«Всё прекрасно. Всё понравилось, что покупала. Чай, прокладки, зубная паста - всё очень эффективно.»
Миль Мария Алексеевна,
Киев
Оставить отзыв
Все отзывы (18)

Популярные товары

10 пакетов по 10 г
Годен до:
12-05-2025 Китай
30-06-2025 Испания
Самая высокая концентрация кальция
10 пакетов по 10 г
Производство: Китай
Годен до: 18-04-2025
30 капсул по 0,4 г Китай
Годен до: 07-06-2025
20 капсул по 0,496г Испания
для улучшения мозговой деятельности
100 капсул по 0,5 г
Годен до 29-06-2025
Производство: Китай
Годен до: 11-05-2024
Производство: Китай
100 капсул по 0,15 г
Годен до: 31-05-2025
Производство: Китай
150 капсул по 0,3 г
Производство: Китай
Годен до: 14-10-2025
60 капсул
Годен до: 27-11-2024
Производство: Китай
40 пакетово 1,5 г
Годен до: 10-12-2024
Производство: Китай
Пребиотик с мультиклетчаткой Tiens Пребиотик с мультиклетчаткой TiensПребиотик с мультиклетчаткой TiensПребиотик с мультиклетчаткой Tiens
Пребиотик с мультиклетчаткой Tiens Пребиотик с мультиклетчаткой TiensПребиотик с мультиклетчаткой TiensПребиотик с мультиклетчаткой Tiens

Пребиотик с мультиклетчаткой Tiens

30 саше по 12 г

Доставка Бесплатная
по Украине:
- Новой Почтой 1-2 дня
- Курьером Новой Почты
- Укрпочтой 3-7 дней.
Оплата:
- при получении
- предоплата на карту Приват или Моно Банка
Старая цена: 1410 грн.
Цена: 1150 грн.
Количество:
+
Купить в 1 клик
В корзину

Лише уявіть — близько 2 кілограми вашої ваги складають бактерії, які мешкають на шкірі, слизових оболонках та всередині травного тракту. Зокрема, в кишківнику живе понад 100 трильйонів бактерій. Якщо вибудувати їх ланцюжком, він дістане до Місяця! Проте не варто одразу бити насполох — це аж ніяк не погано. Мільйони років мікроби живуть з нами, їх союз з людиною починається від народження. «Дружні» бактерії формують мікрофлору.

Вони важливі для розвитку і зміцнення імунітету, перетравлення їжі, синтезу окремих вітамінів, захисту організму від деяких інфекцій, спричинених патогенною флорою. Вони витісняють загарбників, захищаючи своє житло — кишківник. Але трапляються ситуації, коли власна мікрофлора страждає. Цей стан називають дисбактеріозом.

Якщо просто, це порушення співвідношення корисних мікробів та умовнопатогенних або ж масова загибель «дружніх» бактерій з певних причин. Наприклад, через погану їжу, вплив екології, вживання певних ліків (особливо — антибіотиків), отруєння чи стреси. І щоб підтримати наші корисні мікроби, потрібні пребіотики.

Пребіотиками називають неперетравлювані компоненти їжі, які вибірково стимулюють активність захисної мікрофлори кишківника. Це складні вуглеводи, які не перетравлюються у верхніх відділах шлунковокишкового тракту, а розщеплюються корисними бактеріями в товстій кишці.

Для здоров’я травного тракту й, зокрема, кишківника, «Тієнс» розробила нову дієтичну добавку — Пребіотичний дієтичний напій з клітковиною. Основним складником продукту є особливий різновид клітковини інулін. Це натуральний пребіотик, який впливає на активність корисних біфідобактерій у кишківнику, виводить шлаки та токсини з організму і навіть покращує засвоєння кальцію. Інулін можна знайти в простих продуктах, наприклад, в часнику, топінамбурі, спаржі й цибулі. Але, чи не найбільше речовини міститься в цикорії — інулін становить 6070% сухої маси його стебла. Власне, цикорій — це ніжна висока рослина з блакитними квітами, яку можна побачити вздовж доріг. Багато хто вважає його набридливим бур’яном, але це не так. Цикорій корисний високим вмістом вітамінів (групи B, C), мікро та макроелементів (Na, K, Ca, Fe), дубильними речовинами і, звісно, інуліном. Інулін не розщеплюється у шлунку, засвоюватися він починає тільки в товстому кишківнику. Додаткових ферментів на перероблення цієї речовини організму виробляти не потрібно, розщепленню інуліну сприяють кишкові бактерії. Продукти розщеплення, своєю чергою, активізують ріст корисної флори, що стимулює роботу кишківника. Крім того, інулін покращує роботу серцевосудинної системи, знижує рівень холестерину. Інулін, що міститься в цикорії, розріджує кров, перешкоджаючи утворенню тромбів.

Іншими дієвими компонентаминової дієтичної добавки є галактоолігосахариди. Це також природні неперетравлювані вуглеводи. Велика їх кількість міститься у грудному молоці, але знайти їх також можна у деяких рослинах, наприклад, у цибулі, часнику чи соєвих бобах.

Галактоолігосахариди, подібно до інуліну, не перетравлюються у верхніх відділах шлунковокишкового тракту, а тільки в товстому кишківнику розщеплюються біфідо і лактобактеріями. Ці сполуки здатні регулювати травлення, виводити з кишківника шкідливі бактерії, стабілізувати рівень холестерину і нормалізувати тиск. Посилює дію інуліну і галактоолігосахаридів у складі дієтичної добавки олігоманоза — новий тип олігосахариду. Вона пригнічує ріст шкідливих бактерій і регулює баланс мікрофлори кишківника. А завдяки вмісту ксиліту новий Пребіотичний дієтичний напій з клітковиною має приємний солод кий смак.

Ксиліт — це натуральний замінник цукру, який не має побічних ефектів, як його штучні аналоги. Він стабілізує рівень інсуліну (якщо замінити ним звичайний цукор) і зміцнює здоров’я. Щоб сповна відчути на собі користь симбіозу пребіотиків у складі нової дієтичної добавки, достатньо одного саше раз на добу. Його вміст слід розмішати у теплій воді, молоці (тваринному чи соєвому), каві чи склянці соку і випити. Діє тичну добавку не рекомендовано давати немовлятам, пацієнтам, які перенесли операцію на кишківнику, і людям з індивідуальною чутливістю до компонентів продукту. Здоров’я кишківника значною мірою визначає наше самопочуття, зовнішність і навіть впевненість у собі. З новим Пребіотичним дієтичним напоєм з клітковиною ви завжди будете впевнені у своєму здоров’ї.

 

Пребіотичний дієтичний напій з клітковиною — це повноцінне джерело природних пребіотиків, необхідних для нормального функціонування кишківника. Комплекс корисних мікро організмів покращує кишкову мікрофлору, сприяє росту різних біфідо- і лактобактерій. Щоб сповна відчути на собі користь симбіозу пребіотиків у складі нової дієтичної добавки. достатньо й одного саше раз на добу. Його вміст треба розмішати у теплій воді, молоці (тваринному чи соєвому). каві чи склянці соку випити.

 

Показання:

-   порушення роботи Шкт;

-   порушення метаболізму;

-   підвищений рівень цукру у крові;

-   серцево-судинні захворювання;

-   низька фізична активність;

-   для детоксикації організму;

-   профілактика хвороб печінки.

 

Склад: інулін, галактоолігосахариди, олігоманоза, ксиліт, дріжджі, бета-глюкан,

 

Спосіб вживання: по 1 саше один раз на добу. Для дітей дозування має бути меншим Розмішати вміст саше у теплій воді, молоці (соевому), соку, чаю або каві.

 

Протипоказання: не рекомендован вживати немовлятам, пацієнтам, які перенесли Хірургічне втручання на кишківнику, та людям, які мають індивідуальну чутливість До компонентів продукту.

 

Умови зберігання: зберігати при кімнатній температурі у прохолодному, сухому. захищеному від світла місці.

 

Форма випуску: саше масою 12 г: 30 саше,

Старая цена: 1410 грн.
Цена: 1150 грн.
Количество:
+
Купить в 1 клик
В корзину

С этим товаром чаще всего покупают

Digest natural, Дайджест Тяньши

90 таблеток по 0,4 г Годен до: 30-11-2024 Производство: Испания

Старая цена: 1080 грн.
Цена: 865 грн.
Количество:
+

Подробнее В корзину

Купить в 1 клик

Кордицепс «Тяньши»

100 капсул по 0,5 г Годен до 29-06-2025 Производство: Китай

Количество капсул
Старая цена: 1728 грн.
Цена: 1500 грн.
Количество:
+

Подробнее В корзину

Купить в 1 клик

Мультифайбер Тяньши, Жевательные таблетки с Целлюлозой

70 таблеток по 1.3 г Производство: Китай или Испания

Старая цена: 1200 грн.
Цена: 1000 грн.
Количество:
+

Подробнее В корзину

Купить в 1 клик

Сироп из Фруктозанов «Тяньши»

6 пакетов по 10 мл Производство: Китай

Старая цена: 396 грн.
Количество:
+

Подробнее В корзину

Купить в 1 клик

Хитозан «Тяньши»

100 капсул по 0,15 г Годен до: 31-05-2025 Производство: Китай

Количество капсул
Старая цена: 1620 грн.
Цена: 1450 грн.
Количество:
+

Подробнее В корзину

Купить в 1 клик

2013-2024 © «hitozan.com.ua»

Звоните с 9:00 до 19:00 с ПН по СБ.
Пишите в Viber, Telegram, WhatsApp
Заказы отправляем Новой Почтой
Заказать обратный звонок
Корзина (0)
Каталог